Tekne Taşıma Hizmetlerimiz

Ahmet Vinç Tekne Taşıma Hizmetleri firmamız sizlere ne gibi hizmetler sağlıyor?

100% Memnuniyet

100% Memnuniyet

2003 yılından bu yana deniz aracı nakliyatı veren firmamız, güvenli ve sigortalı taşıma yapmaktadır. Sizlerin memnuniyeti, tek gayemizdir.

Sigortalı Taşıma

Sigortalı Taşıma

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, taşıma öncesinde ve nakliyat esnasında tüm önlemleri almaktadır. Sigorta ile kayıpsız bir transfer garanti edilmektedir.

7/24 Destek

7/24 Destek

Tekne Taşıma olarak firmamız; nakliyat öncesi, esnası ve sonrasında sizlere 7/24 açık telefon hattı sunmaktadır. Sizlerin soruları bizim için önemlidir.

Sizlere hizmet sunmak bizim için bir zevk!


Kaliteli Hizmet

Firmamız, sizlere her zaman en kaliteli hizmeti vermeyi ilke olarak kabul etmektedir. Bu kapsamda deniz taşımacılığında son gelişmeler takip edilerek, güncel imkânlarla nakliyat verilmektedir. Geniş ve modern filomuz, hızlı ulaşım sağlamaktadır.

Güvenilir Taşımacılık

Deniz araçlarının nakliyatı oldukça hassastır. Bunun bilincinde olan firmamız, nakliyatın öncesinde ve sırasında gerekli tüm önlemli alarak, herhangi bir sorun yaşanmasını engellemektedir. Teknelerinize sigorta yapılarak, garantili hizmet sunulmaktadır.

Zamanında Teslimat Garantisi

Son teslim tarihlerine önem veren firmamız, bunu sağlamak için yolculuk öncesinde rota tespiti yapmaktadır. Her yolun şartları ve hava durumu değerlendirerek, size kısa sürede, modern araçlarla teslim edilmektedir.

Bize Ulaşın

Firmamız, sizlere uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir. Eğer herhangi bir sorunuz varsa 7 gün 24 saat bizimle iletişim kurabilirsiniz. Nakliyat öncesi, nakliyat esnası ve sonrasında aktif bir temas hattımız bulunmaktadır.

Ahmet Vinç Tekne Taşıma Hizmetleri ile güvenli tekne taşıma hizmetinin keyfini çıkarın!

Yılların Tecrübesi

2003 yılından bu yana aktif olarak hizmet veren firmamız, profesyonel anlamda deniz araçları taşımacılığı yapmaktadır. Tüm nakliyat ekiplerimiz, gerekli eğitimlerden geçmiş olup, modern araç filolarıyla, sigortalı hizmetler verilmektedir.

Uygun Fiyat

Son teknoloji araç-gereçler ve modern araç filolarını uygun fiyatlarla hizmetinize sunan firmamız, kaliteden ödün vermemektedir. Size daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için, tüm koşullar değerlendirilerek, en hızlı rota tercih edilmektedir.

Sıkıntısız Teslimat

Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, nakliyat öncesinde deniz araçlarınızın sigortasını yapmaktadır. Böylece sizlere garantili sonuçlar verilmektedir. Ulaşım esnasında her türlü güvenlik önlemi alınmaktadır. Bindirma-indirme esnasında profesyonel ekiplerimiz, titizlikle alışmaktadır.

Tekne Taşıma ve Yat Taşıma Hizmetleri

2003 yılından bu yana kurumsal yapısı ve profesyonel ekipleriyle tekne taşıma ve yat hizmetleri veren firmamız, müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bu kapsamda,Yelkenli Tekne Taşıma, Römorklu Tekne Taşıma,Motoryat Taşıma ve Yurtiçi Tekne Taşıma Hizmetleri vermektedir.Deniz araçlarınız güvenli taşınmasına firmamız büyük önem göstermektedir. Hedefimiz, çizik ve iz bile kalmadan teknenizin, size teslim edilmesidir. Profesyonel nakliyat ekiplerimiz eğitimli olup, bindirme esnasında tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır.
Taşıma sırasında da gerekli önlemler sürdürülmekte olup, size hızlı ve dikkatli getirilmektedir. Size daha iyi hizmet verebilmek ve güvenlik önlemlerini arttırmak için, tüm yolların günlük koşulları araştırılmaktadır. Bunun çerçevesinde en uygun yol tercih edilmektedir.
Firmamız, tekneyi sözleşme tarihinde size güvenli şekilde ulaştırmaktadır. Bu kapsamda sigorta işlemleri de yapılmaktadır. Teknenin indirilmesi esnasında da profesyonel ekiplerimiz, aynı titizlikle çalışmalarına devam etmektedir. Sektörümüzün gerektirdiği tüm kalite ve lisans belgelerimiz mevcut olup, Türkiye’de her marina ve limana, modern araç filolarıyla zamanında teslimat yapılmaktadır.