Motoryat Taşıma

Ana Sayfa / Blog / Motoryat Taşıma

Motoryat Taşıma Hizmeti

Tekne Taşıma, verdiği motoryat taşıma hizmetleri kapsamında güvenilir ve hızlı hizmet vermeyi kabul etmektedir. Sektörde yılların tecrübesine sahip olan firmamız, profesyonel ekipleriyle motoryatlarınıza kısa sürede size kavuşturmayı hedeflemektedir.

Firmamız bünyesinde olan nakliyat kadrosu, Psikoteknik ve Src eğitimleriyle hizmetinize hazırdır. Modern araç filolarımız ve son teknoloji ürünü ekipmanlar ile size güvenilir hizmet sunulmaktadır. Bu kapsamda hizmetimizde olduğu gibi motoryat taşımada da Türkiye’de bulunan tüm limanlara ve marinalara, vaktinde teslimat sağlanmaktadır. Sigorta kapsamında taşınmakta olan motoryatlarınız, size belirtilen tarihte, ilgili konum olmaktadır. Nakliyat esnasında hasar vermemek adına halat ve demir kullanılmamaktadır. Bunun yerine özel bez sapanlar yardımıyla; leke ve iz bile bırakmaksızın teslim edilmektedir.

Motoryat Transferi
Motoryat, arka tarafında takma motor mevcut olan bir deniz aracıdır. İçerisinde pervane, içten yanmalı motor ve şanzıman mevcuttur. Ayrıca takma motorda ya da iç motorda hibrit motor da söz konusudur.
Motoryat transfer, tekne transferleri ile benzer nitelikler taşımaktadır. Taşıma yönteminin nasıl taşınacağını belirlemek, daha ekonomik ve güvenli taşımada en önemli unsurdur. Her motoryat, farklı büyüklük ve ağırlıklara sahiptir. Dolayısıyla öncelikle gerekli ölçüler alınmalıdır.
Eğer motoryat belirli ölçüleri, belirli sınırlar içerisinde, modern araç filolarımızla karadan nakliyat söz konusudur. Hedef, istediğiniz liman ya da marinadır. Daha büyük motoryatların transfer işlemleri bu yöntemle mümkün olmakla beraber, maddi açıdan daha maliyetli olacaktır. Dolayısıyla bu tür botların denizden taşınması, daha doğru bir seçenektir.
Tekne Taşıma, motoryat transfer kapsamında size en doğru seçeneği, güvenilir yollarla sunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz, lokasyonlar arasında hızlı ve güvenli şekilde hizmet vermektedir.

Motoryat Transferi Nasıl Yapılmalı?
Her motoryat sahibi, botlarının sadece hızlı getirilmesini değil, aynı zamanda güvenli şekilde yapılmasını da istemektedir. Bu bakımdan Tekne Taşıma, size en iyi sigorta kapsamında taşıma yapmaktadır.