Blog

Ana Sayfa / Blog

Tekne Taşıma Blogu

Bu bölümde, müşterilerimizi bilgilendirmek amaçlı olarak paylaşımlarda bulunuyoruz. Bu paylaşımlar ile dikkat edilmesi gereken aşamaları inceleyebilir ve daha bilgi sahibi olarak konuya hakim olma şansı yakalayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Tekne Taşıma Hizmetleri

Tekne taşımacılığı konusunda yaşanacak aksaklıklar kadar taşımacılık maliyetleri de önemli bir yere sahiptir ve bu kapsamda tekne sahipleri açısından transfer maliyetleri de önem arz etmektedir.

Tekne Taşımada Sigorta Neden Önemlidir?

Tekneler ve diğer deniz taşıtları bilineceği üzere yüksek maliyetli araçlar olduğu gibi aynı zamanda transfer işlemleri sırasında yaşanabilecek aksaklıklar ve kazaların da yol açabileceği maliyetler oldukça zorlayıcı olabilir.

Tekne Taşımada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tekne taşımada ortaya çıkabilecek temel problemler tahmin edileceği üzere taşımacılık işlemleri ve transfer süreci boyunca yolculuk esnasında aksaklıkların yaşanmasına yönelik faktörlerden kaynaklanmaktadır.

Tekne Taşıma Nasıl Yapılır?

Tekne sahibi olanlar açısından aşılması gereken en temel sorun şüphesiz teknelerin bulunduğu konumdan nakliye edilmesidir.

Römorklu Tekne Taşıma

Römorklu tekne taşıma, profesyonel hizmet sunumu yapan firmalar tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Kullanılacak römork aracının nakledilecek olan teknenin kürek ve diğer aksesuarlarını taşıyabilecek kapasiteye sahip olması, taşınması gereken teknenin ebatlarına ve ağırlığına uygun kapasitede bulunması gerekir.

Motoryat Taşıma

Tekne Taşıma, verdiği motoryat taşıma hizmetleri kapsamında güvenilir ve hızlı hizmet vermeyi kabul etmektedir. Sektörde yılların tecrübesine sahip olan firmamız, profesyonel ekipleriyle motoryatlarınıza kısa sürede size kavuşturmayı hedeflemektedir.

Yurtiçi Tekne Taşıma

Tekne Taşıma, sektörde 2003 yılından bu yana güvenli ve hızlı deniz vasıtası nakliyesi hizmetleri sunmaktadır. Söz konusu araçlar taşıma esnasında oldukça hassas olup, taşımada ekstra önem gösterilmelidir.

Yelkenli Tekne Taşıma

Yelkenli tekne taşıma, yeni alınmış bir teknenin veya mevcut bulunan bir teknenin bir yerden başka bir lokasyona nakledilmesi veya çekilmesi işlemidir.Tekne nakliyesi olarak da adlandırılan bu işlem, profesyonel bir çalışma gerektirir.

Tekne İndirme-Bindirme Rampaları

Tekne indirme-bindirme, pek çok tekne sahibinin merak ettiği hususlardan bir tanesidir. Genellikle römork ile bir tekne suya indirilmekte ya da sudan çıkarılmaktadır.